Na prodej - ježci

 

Volný  = ježeček je k mání

Předběžná rezervace = projeven zájem o ježka

Rezervace = ježeček je pevně zarezervován, složena záloha

 

O Aktuální nabídku miminek nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailu nebo kontaktního formuláře na našich webových stránkách!

 

AKTUALIZACE: 19.7.2019

 

 Jméno: 
 BarvaAlgerian Brown Pinto pos. Snowflake
 Pohlaví: sameček
 Datum narození: 17.5.2019
 Matka: APLYesterday
 Otec: DRM Jadeit
 Stav: Volný

 

 

 Jméno: 
 BarvaAlgerian Chocolate
 Pohlaví: sameček
 Datum narození: 17.5.2019
 Matka: APLYesterday
 Otec: DRM Jadeit
 Stav: Volný

 

 

 Jméno: 
 BarvaAlgerian Grey Pinto pos. Snowflake
 Pohlaví: sameček
 Datum narození: 17.5.2019
 Matka: APLYesterday
 Otec: DRM Jadeit
 Stav: Volný

 

 

 Jméno: APL Exclusion
 BarvaAlgerian Silver Charcoal Minipinto
 Pohlaví: sameček
 Datum narození: 7.5.2019
 Matka: APLUwa
 Otec: APL Angel Of Mine
 Stav: Volný

 

 

 Jméno: 
 Barva: Split Face Algerian Grey Pinto
 Pohlaví: samec
 Datum narození: 6.3.2019
 Matka: APL Tess
 Otec: LYL Burbon
 Stav: Volný

 

 

Podmínky prodeje ježků

Ježečky prodáváme starší 6 týdnů,  po veterinární kontrole, případně odčervená, se zdravotní knížkou, průkazem původu, krmivem, na které jsou zvyklí cca na 14 dní a malou výbavou do začátku. Registrační certifikát je vydán přibližně do 2 měsíců od koupě a zasílán je poštou.

Rozhodnutí koupit ježka nesmí být impulsivní. Pokud z nějakého důvodu nejste schopni pečovat o svého ježka, vezmeme si jej zpět a budeme se o něj starat a nebo mu najdeme nový domov, za vrácené zvíře však neposkytujeme finanční náhradu.

Prodáváme pouze ježčata, která jsou 100% zdravá, bez všech známých genetických, vrozených a infekčních onemocnění. Pokud se s Vaším ježkem stane něco do věku 6 měsíců, na základě pitevní zprávy od veterináře, která potvrdí, že problém se u zvířete vyskytl již v době nákupu, nahradíme jej jiným zvířetem ve stejné hodnotě. Vyhrazujeme si opakování veterinárního vyšetření/pitvy (na naše náklady). Záruka nezahrnuje zdravotní problémy zvířete v důsledku nedbalosti, nehod a léčitelné nemoci. Za zdraví neručíme v případě že ježek žil nebo cestoval při teplotách, které nebyly v rozmezí 22-27°C a nebyl krmen hmyzem minimálně 3x týdně. Záruka se rovněž nevztahuje na ucpání trávicího traktu nebo střevní potíže způsobené krmením zmrazeného nebo sušeného hmyzu, potíže způsobené požitím terarijní dekorace (nebo jiných pro ježky nepoživatelných látek), alergie a související zdravotní stav, zlomeniny, vnitřní zranění a nemoci způsobené nedbalostí nového vlastníka. Nejsme zodpovědni za veškeré náklady vzniklé v průběhu léčby ježka.

Zálohu požadujeme uhradit v dohodnutém termínu, jinak rezervace zaniká. Pokud z nějakého důvodu nebudeme moci ježka dodat, zálohu Vám vrátíme, nebo dodáme zvíře z dalšího vrhu. Pokud si v dohodnutém termínu ježka nevyzvednete, záloha propadá a ježek je nabídnut k novému prodeji.